Web mağazamız, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için çerezleri kullanır ve deneyimden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için çerezlerin kullanımını kabul etmenizi öneririz.

cancel

İADE BİLGİLERİ

Covid-19 pandemisi süresince aldığım ürünlerin iade ve değişimini nasıl yapabilirim?

Pandemi tedbirleri süresince satın almış olduğunuz ürününüz için, iade ve değişim koşulları çerçevesinde, 30 gün süreyle iade ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz. Değişim işlemlerinizi Mall of Istanbul ve Cevahir AVM’de yer alan mağazalarımızdan ya da oktaykaynarca.com sitesinden, iade işlemlerinizi ise sadece oktaykaynarca.com sitesinden yapabilirsiniz. Dilerseniz ürünlerinizi tüm Kiğılı mağazalarından, Kiğılı koleksiyonu ile de değiştirebilirsiniz.

oktaykaynarca.com Ürün İade Şartları

Amacımız sizi en iyi şekilde memnun etmek. İşte bu nedenle satış öncesi olduğu kadar, satış sonrasında da sizlerin yanındayız. Hem Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve ilgili mevzuat hem de Kiğılı Giyim Tic. A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Sistemi'ne göre herhangi bir sebep göstermeksizin siparişinizden vazgeçebilirsiniz.

İade ve Değişim Şartları:

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Kanunu kapsamında satın almış olduğunuz ürünleri koşulsuz 14 gün içerisinde Cayma hakkınızı kullanarak iade ya da değişim yapabilirsiniz. Cayma hakkı kapsamında siparişinizi oluştururken varsa ödemiş olduğunuz kargo ücreti tarafınıza iade edilmektedir.

Satın almış olduğunuz ürünü iade ve değişim şartlarına uymak koşuluyla fatura ibrazı ile fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade, 30 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.

Değişim işlemlerinizi Mall of İstanbul, Cevahir AVM’de yer alan mağazalarımızdan ya da oktaykaynarca.com sitesinden, iade işlemlerinizi ise sadece oktaykaynarca.com sitesinden yapabilirsiniz. Dilerseniz ürünlerinizi tüm Kiğılı mağazalarından, Kiğılı koleksiyonu ile de değiştirebilirsiniz. İade ve değişim işlemlerinde ürün faturası mutlaka ibraz edilmelidir. Aksi takdirde iade ve değişim yapılmamaktadır.

Oktaykaynarca.com sitesinden yapacağınız değişim işlemleri sipariş verdiğiniz ürünün sadece renk ve bedeni ile yapılabilmektedir. Mağazalarımızda farklı ürünlerimiz ile değişim seçeneklerinizi kullanabilirsiniz. Eğer tercih ettiğiniz ürün(ler)de yukarı yönlü bir fiyat farkı oluşursa mağazalarımızda ödeme işlemi yapabilirsiniz. Daha düşük fiyatlı değişimlerde, ileri tarihlerde kullanılmak üzere sizlere kredi çeki tanımlanacaktır. Oktay Kaynarca markalı ürünlerimiz şu an için sadece Cevahir AVM ve Mall of Istanbul Kiğılı mağazalarımızda bulunduğu için, birebir veya Oktay Kaynarca markalı değişim taleplerinizi -stok durumuna bağlı olarak- sadece bu mağazalarımızda gerçekleştirebilirsiniz.

İade/değişim işlemleriniz için Oktaykaynarca.com ’a göndermiş olduğunuz paketinizde talebinizle ilgili herhangi bir bilgi bulunmaması durumunda ilgili sipariş iade işlemine tabi olacaktır. Lütfen taleplerinizi paketinize eklemeyi unutmayınız.

Ürün iade ve değişim işlemlerinde ürünlerinizi;

*UPS Kargo ile karşı ödemeli olarak V6X898 Kiğılı hesap koduyla ,

*Sürat Kargo ile karşı ödemeli olarak 1296298319 Kiğılı hesap koduyla gönderebilirsiniz.

Diğer kargo firmaları ile yapılan gönderim ücretlerinin ise müşteri tarafından ödenmesi gerekmektedir.

İnternet sitemizden satın aldığınız ürünlerin mağazalarımızda sadece değişimi yapılmaktadır. İade işlemleri yalnızca yukarıda belirtildiği şekilde kargo ile yapılabilmektedir. İade işlemlerinde hediye çeki tutarı düşülüp kalan tutar iade edilmektedir.

Yurtdışı siparişlerinizde iade ve değişim yapılamamaktadır.

İç giyim ürünlerinde hijyenik koşullar nedeniyle iade ve değişim işlemi yapılamamaktadır.

İade Şartları:

Ürün ambalajı açılmış (Parfüm, Güzellik ve Kozmetik ürünleri hariç) olsa da ambalaj içinden çıkan tüm aparatlar (poşet, iğne, bilgi kartı, etiket ve aparatları vs.) eksiksiz ve sağlam olarak tarafımıza geri gönderilmelidir. Ürün üzerinde hiçbir değişiklik ve deformasyon yapılmamış olarak tarafımıza geri gönderilmelidir. Ürün kesinlikle kullanılmamış olmalı, üzerinde leke, yırtık, kırık vs. hasar olmamalıdır. Parfüm, Güzellik ve Kozmetik ürünlerde ürün ambalaj ve etiketleri zarar görmemeli ve ürün açılmamalıdır. İç giyim ürünlerinde hijyen nedeniyle iade ve değişim işlemi yapılamamaktadır.

Ürün İade ve Değişim Adresimiz:

E-ticaret Lojistik Merkezi

Tuzla Organize Sanayi Bölgesi 3.Cadde No:22 6513 Ada 7 Parsel Tepeören-Tuzla/İstanbul )

Tel: 0 850 250 1938

Fax: 0 212 689 08 16

Lütfen Unutmayın...

Oktay Kaynarca markamızdan almış olduğunuz ürünü yukarıdaki şartlar doğrultusunda iade etmek istediğinizde, almış olduğunuz ürünü ürünün faturası ile birlikte yukarıdaki adresimize göndermeniz gerekmektedir. Mağazalarımızdan iade işlemi yapılmamaktadır.

Değişim ve İadesi Kabul Edilemeyen Ürünler:

Yukarıdaki ürünler için tanımlanan şartlara uygun olmayan ürünler değişim ve iade yapılamamaktadır.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürünün Kiğılı Giyim Tic. A.Ş'a ulaştığı andan itibaren ürünün bedeli müşteriye iade edilir. Havale iadeleri talepleri sistemimiz tarafından bankaya bildirilir maksimum 10 iş günü içinde banka tarafından hesabınıza aktarılır.

Kredi Kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade taleplerinizi tam ve eksiksiz yaptığınız taktirde ilgili bilgiler bankanıza aktarılır ve maksimum 10 iş günü içinde banka tarafından ödeme yapılmaktadır. İlgili Banka Kredi Kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. (Bu süreçte Kiğılı Giyim Tic. A.Ş.' ın herhangi bir etkisi yoktur.)

Eğer iade ile ilgili tutarınız ilgili banka tarafından 10 iş günü geçmiş ve halen hesabınıza yatırılmamış ise onlinedestek@kigili.com.tr adresine göndereceğiniz bir e-posta ile bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Bu gibi durumlarda Bankanızın kredi kartı servisi ile irtibata geçmeniz gerekebilir. Kredi kartı taksitli satışlarda yapılan iadeler banka tarafından kredi kartına yapılan taksit sayısınca her ay artı bakiye olarak hesabınıza yansıtılacaktır.