Web mağazamız, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için çerezleri kullanır ve deneyimden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için çerezlerin kullanımını kabul etmenizi öneririz.

cancel

DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ,

Covid-19 Pandemisi sebebiyle içinde bulunduğumuz bu dönemde Kiğılı olarak, Sağlık Bakanlığı’nın öngördüğü tüm önlemleri en üst düzeyde uygulayarak hazırlanan siparişlerinizin, güvenli ve en hızlı şekilde kargoya teslim edilmesi için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Sizin için özenle hazırladığımız ürünlerinizin kargo firmasına aynı gün içerisinde teslim edilmesi talebinde bulunup, siparişlerinizin en kısa sürede sizlere ulaşması için iş ortaklarımızla düzenli iletişim halinde olarak sürece katkı sağlıyoruz.

Özellikle hediye ve özel gün siparişlerinizi oluştururken kargo nedeniyle olası gecikmeleri göz önünde bulundurmanızı rica eder, erken verilecek siparişlerin bu süreçte hedeflenen teslim süreleri açısından önemini hatırlatmak isteriz.

Satın almış olduğunuz ürün/ürünler stok durumlarına göre E-ticaret Operasyon Merkezimizden kontrol edilerek çıkışı yapılmaktadır. Satın almış olduğunuz ürünler ürün cinsine göre özel Kiğılı kargo poşetleri veya koli kutuları ile gönderilmektedir. Askılı/askısız tüm ürünlerde gamboç gönderimimiz bulunmamaktadır.

Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

TESLİMAT

Covid-19 pandemisi süresince sipariş hazırlama ve paketleme sırasında alınan hijyen tedbirleri nelerdir?

Siz değerli müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı için gerekli tüm tedbirleri alıyoruz ve almaya devam edeceğiz. Tüm ekip üyelerimiz Covid-19 pandemi tedbirleri çerçevesinde; koruma ve korunma yöntemleri hakkında detaylı bilgilendirilmiştir. Genel Merkez ve Lojistik depolarımız dezenfekte edilmiş, ekip arkadaşlarımızın kolay ulaşabileceği hijyen noktalarına dezenfektanlar yerleştirilmiştir. oktaykaynarca.com ’dan verdiğiniz siparişlerin hazırlandığı tüm alanları belirli aralıklarla dezenfekte edilmeye devam etmektedir. Maske ve eldiven ile çalışan ekip arkadaşlarımız sayesinde siparişlerinizi en güvenilir şekilde sizler için hazırlıyoruz. Siparişleriniz en güvenli şekilde, sizler için en az temas ile hazırlanmaktadır.

Covid-19 pandemisi süresince vereceğimiz online siparişler için kargo ücreti nedir?

Ürünlerimize kolay ulaşabilmeniz adına standart kargo gönderimlerinde kargo ücretsizdir.

Covid-19 pandemisi süresince sipariş verdiğim ürün ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Oktaykaynarca.com sitesinde vermiş olduğunuz siparişler ortalama 1-3 iş günü (kampanya ve özel günler hariç) içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir. 24 saatte kargoya teslim uygulamamız yoğun kampanya dönemleri haricinde, sadece hafta içi 14:00’a kadar oluşturulan siparişler için geçerlidir. Hafta sonu ve mesai saatleri dışındaki siparişler, takip eden iş gününden itibaren işleme alınmaktadır. Yoğunluk dönemlerinde siparişlerinizin çıkış ve teslimat süresi biraz uzayabilir. Siparişinizin adresinize ulaşması, kargo firmalarının ortalama teslimat sürelerine, yoğunluk ve adresin bulunduğu il, ilçe ve bölgeye göre farklılık gösterebilir.